9 квітня мешканці Івано-Франківська мали змогу не тільки досхочу пообливати один одного, святкуючи Поливаний понеділок, а й потрапити на день народження до запального гурту «Цвіт кульбаби». Гурт утворився в далекому 2008 році, і зараз, у 2018, їх «Королєву» «знає кожен кіт і пес України»… У цей вечір пролунало чимало хітів, як одні з перших в історії гурту («Катерина», «Рижа»), так і найновіші, такі як «Шуба пєсєц», «Фальшива любов»… Особливо приємним подарунком для усіх поціновувачів стала прем’єра нової пісні «По барабану» (інтуїція підказує, що це новий хіт укррадіо).
Як пожартували хлопці, який День народження може бути без подарунків? Однак родзинка в тому, що тут презенти роздавали самі іменинники. Зокрема було розіграно сертифікати від «Іво-оптики», фотостудії «Креатив», магазину «Євромікс» та головний приз від турфірми «Вікенд»– подорож Європою. Незважаючи на те, що переможців було відносно небагато (адже народу зібралося сила-силенна - у концертному залі Пасажу яблуку ніде було впасти), та головний дарунок отримали всі – насолоду від якісної української музики.
Дві години без перерви хлопці дарували глядачам неймовірні емоції, заряджаючи усіх своїм драйвом, змушуючи вставати зі стільців і танцювати, не шкодуючи ніг. Як усе хороше, і цей вечір підійшов до завершення. Зігравши на біс «Королєву», лідер гурту Василь Марущак подякував організаторам, партнерам, спонсорам концерту й запропонував усім охочим зробити фото на пам'ять. І тут почалась «друга частина»… всі хотіли фото з іменинниками… але це уже зовсім інша історія…